Oktatóknak, kutatóknak

Menü megjelenítése

Innovációs tréningek, képzések, konferencián való részvétel támogatása

Utolsó frissítés: 2022 május 26.

Innovációs tréningek, képzések, konferencián való részvétel támogatása

A Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal „Egyetemi-ÖKO” pályázat keretében megvalósuló oktatói, kutatói programokhoz (pl. Proof of Concept program, Szellemi Tulajdon Finanszírozási Alap, Horizont Europe pályázatokon való részvétel elősegítése stb.) támogató szolgáltatásként képzések, tréningek, szemléletformáló rendezvények, tudásmegosztást lehetővé tevő workshopok is megrendezésre kerülnek.
A képzési programok fő célja az eredmények magas színvonalon való elérésének támogatása, a kapcsolódó tevékenységek mentorálása. A Szellemi Tulajdon Finanszírozási Alap pályázati felhívásához kapcsolódóan szellemi tulajdon tárgykörű képzések kerülnek megszervezésre, míg a Proof of Concept alap pályázói a projekttervezés során részt vehetnek piaci hasznosítás tárgykörű képzéseken. A Horizont Europe - az európai kutatási kiválóság és az áttörést hozó innovációk támogatására létrehozott - keretprogramban való sikeres részvételt a Horizont Europe információs pont működtetésén kívül tudásmegosztó tréningekkel és workshopokkal is támogatjuk.

TERVEZETT TRÉNINGEK, KÉPZÉSEK
-    Bevezető alaptréningek
-    Horizont Europe workshopok
-    Kutatói szakmai programok
-    Proof of Concept program tréningek
-    Szellemitulajdon-védelmi tréningek
-    Bevezetés az innováció menedzsmentbe
-    Innováció és kutatásmenedzsment képzés
-    Vállalati innovációs folyamatmenedzser alapfok képzés
-    Vállalati innovációs projektmenedzser felsőfok képzés
-    Projektmenedzsment projektvezetőknek képzés
-    Program- és portfóliómenedzsment képzés

​​​​​​​KONFERENCIA
Az egyetemi innovációs ökoszisztéma disszeminációja érdekében, kapcsolatépítési céllal az egyetemi tevékenységhez  illeszkedő hazai és nemzetközi szakmai rendezvényeken, konferencián való részvételi díjak pályázati keretből történő átvállalása.
Az egyes igényeket kérjük, hogy az Intézetek vezetői által jóváhagyott alábbi űrlap kitöltésével legyenek kedvesek e-mailben megküldeni az inno@uni-mate.hu​​​​​​​ e-mail címre.

Konferencián való részvételi díj hozzájárulás igénylés